Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u0981940/ikontabela.com/content.php on line 63
Haberler | İkon Tabela ve Reklam

Haberler  

Uzmanından bilgiler

Dış Cephe Konsept Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Modern şehirlerin çarpık yapılaşmasının oluşturduğu görüntü kirliliğine tek pansuman doğru dizayn edilmiş dış cephelerdir! Cephe konsept tasarımları bir binanın değiştirmesi çok zor elbisesi ve imajıdır. Peki cephe konsept tasarımında nelere dikkat etmek gerekir?

Açıkhava Reklamları Ne Şekilde Kullanılmalıdır?

Açıkhava reklamları, cıvıl cıvıl şehirlerin vazgeçilmez mecraları! Peki açıkhava reklamları diyince aklınıza ne geliyor? Tabelalar, yol levhaları? Açıkhava reklamları, dış mekanda kullanılan tüm tanıtım mecralarını kapsayan en eski reklam yöntemidir. Logolarla kaplanmış araçlar, binalardan taşan kola şişelerinden tutun elektrik panolarına yapıştırılan küçük stickerlara kadar hepsi açıkhava reklamlarının bir parçasıdır. Peki bu geniş mecrayı doğru kullanmanın yöntemleri nelerdir?

Araç Giydirme ve Kurumsal Araç Tasarımları Nasıl Olmalıdır?

Servis, nakliye yada pazarlama araçlarınız… Gün içerisinde şehir merkezlerinde dolaşan araçlarınızı ayaklı birer bill-board haline getirmeyi hiç düşündünüz mü? Araç giydirmeler son yılların belki de en hızlı çıkış gösteren tanıtım mecralarından biridir. Peki araç giydirirken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Ürün Standı

Siz satış noktasında olun olmayın, sizi temsilen orada bulunan standınız, potansiyel müşterilerin satın alma aşamasında büyük rol oynar. İster raf üstü stantlar ister ayaklı teşhir standları olsun, her detayı düşünülerek ambalaj tasarımınızla uyumlu bir görüntü sergilemelidir. Peki ürün standı tasarlatırken nelere dikkat etmelisiniz?

SİTE GİRİŞ TABELALARI VE TASARIMLARI

Site giriş tabelaları eskiden sadece sitenin adını ya da numarasını belirtmek için kullanılsa da günümüzde pek çok inşaat firması site ve apartmanlar için site tabelası, site pilon'u ya da site totem'i yapmanın yanı sıra gösterişli site giriş tabelaları ve tasarımları yaparak yapılara ayrı bir hava katıyorlar.

APARTMAN TABELALARI

Günümüzde sadece işyerleri ve fabrikalar değil apartman, site ve toplu konutlar da tabela, totem ya da bina girişlerini gösteren yön levhalarına ihtiyaç duymaktadırlar.